Hakkımızda

1998 yılında Havalandırma Makinalarının imalatına adım atan TAŞKIN MAKİNA Yapmış olduğu makinaların kalitesiyle Hızla büyüyerek Tüm Türkiyede Adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır.

Firmamız; Silindir Makinası, Kordon Makinası, Kenet Ezme Makinası, Rulo Sac Kesme Makinası, Kare Kanal Makinası, Kollu Giyotin Makinası, Caka Makinası, Daire Kesme Makinası, Kova Sıvama Makinası, Boru Bükme Makinası, İz Makinası vb. Muhtelif Makinaların İmalatını Yapmaktadır.

Ülkemizde artık sanayileşme yeni teknolojilere ve yeni bir bakış açısına bağlıdır. Bu bakış açısı sanayicinin işini kolaylaştıran ve verimini arttıran yeni makinaların üretiminden geçmektedir. İşte bu noktada Taşkın Makina yeni bir anlayışla çok çeşitli makinaların üretimi ve temini konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Firmamız üretmekte olduğumuz makinalarda teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve müşteriden gelen talepler doğrultusunda sürekli kendini yenilemektedir. Başarılı kadrosu sayesinde müşterilerinden gelen özel istek ve değişiklikleri sorunsuz olarak karşılayabilmektedir.

Kaliteden ödün vermeden tasarımını yapmış olduğumuz makinaların kullanıcılara sağladığı en büyük avantaj zamandan ve malzemeden tasarruf sağlıyor olmasıdır.

Firmamız sizlerin ihtiyacınız doğrultusunda size özel tasarım makinalarla işinizi kolaylaştırnayı ilke edinmiştir.

Mutlu Günler Dileğiyle….